Всесвітній конкурс фотографії Sony: переможці 2021 року

Всесвітня організація фотографії, лідер на міжнародній арені фотографії, оголосила переможців Національної та регіональної премії Всесвітнього конкурсу фотографії Sony.

Це організоване компанією Sony змагання, історія якого налічує вже 14 років, стало одним з найпрестижніших конкурсів, які дають можливість проявити себе як маститим, так і подає надії фотографам. Знімки переможців Національної премії увійдуть до складу загальної відкритої галереї переможців, що стала однією з найсильніших добірок за всю історію конкурсу.

Кожен кадр, починаючи від портретів з довгою експозицією Астрід Сюзанни Шульц до майже містичних грецьких ландшафтів Тодорос Апейрантітіса, демонструє технічний рівень і унікальне творче бачення автора. Від цих фотографій просто не відірвати очей – вони і справді дивовижні.

Щороку судді вибирають номінацію і регіональних переможців з сотень тисяч знімків. Для премії 2021 року на відкритий конкурс було подано 165 тисяч фотографій, що дало їм право на отримання національних нагород.

Знімки-переможці були обрані з заявок з 51 країни і регіону, і деякі нації, такі, як, наприклад, японці, змогли похвалитися другим і третім місцями. В цьому році, крім всіх інших арт-експертів і кураторів, суддівські місця зайняли Майк Троу, Азу Нвагбогу і Анна Уотсон.

Затвердження переможців національної премії проводилося суддями анонімно. Крім світового визнання, переможці отримують комплект для цифрової обробки зображень від Sony.

“Рыбалка туманным утром”, Мин Мин Зо.

“Риболовля туманним вранці”, Мін Мін Зо.

“Foggy Farming”, Тодорос Апейрантитис.

“Foggy Farming”, Тодорос Апейрантітіс.

“Первый вздох”, Брайан Мено Лауреано.

“Перший подих”, Брайан Мено Лауреано.

“Поездка через ледяной лес”, Томислав Веич.

“Поїздка через крижаний ліс”, Томіслав Веїч.

“Санхеттен”, Рамон Родрігез.

Танцюрист Мевлеві”, Абдельхамід Фаузі Тахунья.

“Легка атлетика”, Зденек Вошіцкій.

“Стріт воркаут”, Христина Ковач.

“Своїм шляхом”, Петро Свобода.

“До витоків III”, Хеіе Нуутер.

“Рухомий портрет”, Астрід Сюзанна Шульц.

“Водяний буйвол”, Шріджіт Бортакур.

“Традиційні ремесла: портрет майстра з виготовлення іграшок”, Сімас Бернотас.

“Астротурф”, Мехмет Аслан. Пандемія торкнулася кожного.

“Неземна Земля – ​​Марс”, Еніз Караджа.

“Танець”, Сусси Шарлотта Альмінде.

“Її звуть Чанди”, Саббір Хосса.

“Я сумую за тобою”, Шон Ченнаї.

“Лучано”, Данте Модпі.

“Ніч”, Матті Віртанен.

ЧИТАТИ ЩЕ

ТОП-20 найщасливіших країн світу

Щастя може визначатися по-різному в залежності від культури, країни та індивідуальних уподобань. Але деякі держави виділяються завдяки високому рівню благополуччя своїх мешканців. Навіть у північних...

Тривалість життя по країнах: де живуть довше

За останні 20 років з 2000 до 2020 року показник середньої тривалості життя збільшився приблизно на 6,6 років і тепер становить 73,4 роки. 2020 року...

Красуня Джулія Робертс: секрети привабливості актриси

Практично чверть століття популярна актриса Джулія Робертс входить до групи найкрасивіших жінок світу. І не потрібно робити поправку на вік: чарівна красуня, як і раніше,...

Як сервувати стіл: корисні поради

Корисні поради, як зробити святковий стіл не тільки смачним і поживним, але й стильним, а також додати йому новорічної символічності. Сервування Дотримуйтеся єдиної стилістики. Кольори скатертини, посуду,...