ЗСЖ: мотиваційні фільми про здоровий спосіб життя

Періодично ми замислюємося над зміною свого життя на краще. Ми купуємо абонементи в зал, забиваємо холодильник лише здоровою їжею і починаємо ходити з роботи пішки. Але мотивації вистачає лише на тиждень – два. Тоді на допомогу можуть прийти мотиваційні фільми про здоровий спосіб життя. Вони не лише надихнуть вас на нові звершення, а й допоможуть глибше зрозуміти шкоду деяких продуктів та дій.

Біжи, товстун, біжи (2007)

Денніс зустрів кохання всього свого життя – Ліббі. Але в найвідповідальніший момент хлопець злякався і втік. Залишивши вагітну наречену біля вівтаря. 

Минуло шість років. Тепер Ліббі живе новим життям з іншим успішним мужчиною. А Денніс, лінивий охоронник магазину жіночої білизни, хоче довести їй, що здатен на більше.

І він це доведе, вперше беручи участь у Лондонському благодійному марафоні.

Мирний воїн (2006)

У Дена Мілмана є все: нагороди, друзі, швидкі мотоцикли, дівчата і відчайдушні вечірки. Він талановитий гімнаст коледжу, який мріє про виступ на Олімпійських іграх. 

Але одного дня його ідеальне життя повністю зміниться. Ден знайомиться з загадковим незнайомцем на ім’я Сократ. Серйозна трамва, зустріч з Сократом і симпатична Джой змусять Дена змінитись. 

Подвійна порція (2004)

Головний герой стрічки ставить над собою експеримент. 30 днів чоловік буде харчуватись виключно в McDonald’s. Протягом цього місяця герой постійно проходить медичні обстеження, де старанно відзначаються всі зміни, що відбуваються в його організмі.

До дослідження залучені лікарі, експерти та прості люди. Головне питання, що піднімається у фільмі, хто винен в глобальній епідемії ожиріння Америки? Корпорації, що займаються швидким харчуванням чи люди, які так і не навчилися думати над тим, що вони їдять?

Товстуни (2009)

Іспанська комедія розповість про людські недоліки, бажання, невпевненість, страх і проблеми. В центрі історії – група підтримки людей з надлишковою вагою.  

Декілька людей з надлишковою вагою зустрічаються, щоб підтримувати один одного. Вони не обговорюють дієти, а намагаються відповісти на запитання «чому я такий?». В групі підтримки вирують неабиякі пристрасті та виходять на поверхню підсвідомі страхи та бажання учасників. 

Хочу змінюватися (2012)

Документальна стрічка «Хочу змінюватися» розкриває шокуючі таємниці дієт, втрати ваги і харчової промисловості. Ви дізнаєтеся про оманливі стратегії, спрямовані на збільшення тяги до їжі. 

А також зрозумієте що купувати в супермаркетах, які секрети ховають в собі знежирені продукти і як подолати харчову залежність. 

Цукор (2014)

Захоплюючий фільм розповість нам всю правду про цукор і його вплив на наше здоров’я. «Цукор» – реальна історія про одне дослідження, яке провів австралійський актор і режисер Дамон Гамо.

Експеримент полягав в тому, що після повної відмови від цукру в чистому вигляді, що тривав близько трьох років, протягом наступних двох місяців Дамон повинен був харчуватися тільки продуктами з відміткою «healthy», в яких вказується в основному низький вміст жирів, але замовчується про прихований зміст великої норми цукру.

Шість тижнів на траві (2010)

Три всеїдних істоти з різних країн намагаються бути вегетеріанцями впродовж шести тижнів. За цей час вони дізнаються, що вегетеріанство – не культ. Розуміють, що такий спосіб життя має свої переваги.

І відкривають для себе жахливі умови життя тварин на виробничих фермах та шкоду, яку завдає тваринництво навколишньому середовищу.

Товстий, хворий і майже мертвий (2010)

«Товстий, хворий і майже мертвий» – після цього вердикту лікарів 40-лeтній aвстрaлійский бізнесмен Джo Крос, що важив 150 кг, викинув купу тaблетoк, які приймав вісім років. Чоловік купив сoковитискач, сів у машину і поїхав світ за очі дорогами США.

Його мета – 60 днів пити тільки свіжовичавлені соки з фруктів, овочів, зелені і подивитися, чи зможе це повернути йому здоров’я і стрункість. Всю подорож знімав на камеру оператор, якого Джо запросив з собою, щоб важче було кинути затію.

Корпорація «Їжа» (2008)

Американський документальний фільм досліджує виробництво різних продуктів в США. Стрічка розповідає, що майже всі продукти в магазинах Америки продаються споживачам за надмірно завищеними цінами. Але вони при цьому екологічно небезпечні та шкідливі для здоров’я людини.

Фільм викликав сильну негативну реакцію з боку корпорацій, зайнятих у виробництві продуктів харчування.

Велосипеди проти машин (2015)

В основі цієї документальної стрічки лежить історія про глобальну кризу, про який не слід більше замовчувати. Вся наша планета буквально напхана автомобілями, брудом і шумом міського трафіку. Ресурси Землі виснажуються з катастрофічною швидкістю.

Найпростіше рішення для зміни екологічної ситуації – пересісти з машини на велосипед. Але корпораціям, які займаються виробництвом автомобілів, це принесе колосальні збитки. Тому вони регулярно вкладають мільярди в рекламу, яка нібито виправдовує убивчу дію автомобільної індустрії на клімат і екологію.

ЧИТАТИ ЩЕ

10 кращих новорічних мультфільмів

Новий рік вже зовсім близько і найбільше в цей час хочеться відчути атмосферу казки та чаклунства. Саме цю атмосферу нам подарують 10 кращих новорічних мультфільмів,...

Кращі фільми 2024: 15 яскравих стрічок на будь-який смак

Фільми з найвідомішими акторами і найбільшими бюджетами. Фільми з найпотужнішими спецефектами і найбільш карколомними сюжетами. Одним словом, наймасштабніші картини 2024 року, які подарували найсильніші кіновраження....

10 найкращих модних образів Іванки Трамп

"Перша дочка" демонструвала стильні образи на світових сценах. За роки стиль Іванки Трамп зазнав трансформації — від сміливих та яскравих образів світської левиці до елегантного...

Популярні серіали Netflix в Україні: новий рейтинг

Українські глядачі стримінгової платформи дедалі активніше обирають як локальні, так і міжнародні серіали. У добірці найпопулярніші серіали Netflix в Україні, які стрімко набирають популярність і...