Лідер інформаційного мовлення країни телеканал регулярно випускає документальні фільми, які вичерпно розповідають про найважливіші політичні, економічні й соціальні теми. У цих стрічках розповідається про нерозкриті вбивства топ-чиновників і спроби звичайних трудових мігрантів заробити на життя, про екологічну катастрофу Закарпаття та мир під час війни на Донбасі, про радіоактивні випромінювання ракетних шахт у Миколаївській області й миротворців ООН у Конго.
12 історій, що змінили Україну
Наймасштабніший документальний проект телеканалу складається з 12-ти серій, кожна з яких розповідає про загадкові вбивства відомих особистостей часів незалежності України. Фільми присвячені В’ячеславу Чорноволу, Вадиму Гетьману, Георгію Кірпі, Євгену Кушнарьову, Юрію Кравченку, Валентині Семенюк-Самсоненко, Михайлу Чечетову, Андрію Кузьменко («Скрябін»), Павлу Шеремету, Георгію Гонгадзе і Олесеві Бузині.
«Якби ці люди залишилися в живих – то якою б була історія незалежної України? Хто замовив вбивство Щербаня і Гонгадзе? ДТП Чорновола і Кузьми – точно було трагічним збігом обставин? Як Юрій Кравченко міг застрелитися двічі? Через що наклала на себе руки Валентина Семенюк-Самсоненко? І чому досі не зникають сумніви в смерті Георгія Кирпи? І які таємниці ці люди забрали з собою в могилу? » – запитують автори цього документально-кримінального проекту.
Заповідне сміття
Закарпатті потопає в смітті. Область, яка повинна приваблювати туристів і приносити мільйони в бюджет, перетворюється на звалище. Кілометрові острова з відходів, які після повені завалюють сусідні країни. Хто викидає сміття у водоймища? Хто залишає мотлох на берегах річок? Чи можна пити воду з місцевих річок? І куди поділися виділені Євросоюзом гроші на будівництво сміттєпереробного заводу?
Війна чужою не буває
Фільм показує війну в Конго, що триває десятиліттями. Цей конфлікт вже забрав мільйони життів. Автори картини зосередилися на роботі миротворців ООН, які пильно контролюють сторони цього конфлікту. Беручи до уваги досвід африканської країни, чи потрібні такі «блакитні каски» на Донбасі?
Близький Схід
Документальний фільм про людей, які після початку воєнних дій на Донбасі вирішили залишитися на своїй малій батьківщині. Про людей, які не перекладають відповідальність за своє «завтра» на когось, а власними руками створюють своє нове життя і нову історію регіону.
Ядерний синдром
Це порівнюватимуть з наслідками Чорнобиля. Люди залишаться сам на сам з загадковою хворобою. Постраждалими визнають близько тисячі осіб, але які реальні цифри? Що змусило жителів Миколаївщини бігти до лікарів? І до чого тут ракетні шахти та ядерне роззброєння України?
Трудовий десант
Автори фільму вивчають всі «за» і «проти» трудової міграції. Це явище існує в усьому світі. Але як з ним бореться Україна? І чи бореться? У стрічці озвучується вражаюча статистика: скільки людей насправді виїхало з України. Багато з них у пошуках кращого життя стає жертвами обману, грабежів і нещасних випадків, але, тим не менш, не повертаються на батьківщину. Подібні історії не зупиняють тих, хто хоче виїхати, і потік мігрантів продовжує зростати.
Тіні Іловайська
Документальний фільм, приурочений до річниці виходу українських військових з Іловайська. У картині докладно відновлюється хронологія того фатального бою, а також показуються розповіді безпосередніх учасників тих подій.
Заручники
Колективний портрет героїв наймасштабнішого обміну, за яким стежила вся країна. Тих, хто пережив катування, переслідування, жорстоке поводження, психологічний тиск у полоні бойовиків на Донбасі.
Інтимна тема
Фільм показує роботу київських повій, а також окреслює масштаб української секс-індустрії. Через стрічку проходять дівчата з ескорт-сервісів, які розповідають про суворі реалії роботи в цій сфері.
…і вся команда
У фільмі розповідається про те, чому для кожного співробітника – це не просто робота, а набагато більше – це філософія. Як формувалася команда, росла і гартувалася подіями. Як телеканал впливає на сучасну українську журналістику, задає тренди. І про те, що завжди залишається за кадром, але хочеться показати глядачеві.