Амалія Бреннеман, родом з Киргизстану, працює дизайнером з інтер’єру в рідному Бішкеку та черпає із класичного живопису абсолютно оригінальні ідеї. Вона може запропонувати своїм клієнтам інтер’єри будинків у стилі робіт найвідоміших світових художників.
Хто надихає її
Це можуть бути різні художники – але всі вони мають світову популярність. Тут фігурують такі імена, як Сальвадор Далі та Вінсент ван Гог. Дівчина використовує в оформленні кімнат не тільки колірну гаму, застосовану при створенні тієї чи іншої картини – хоча і її Амалія прагне дотримуватися. Інтер’єр продуманий нею до дрібниць – і доповнюється, звісно, відповідними картинами.
Наприклад, “Зоряна ніч” ван Гога. Тут ми бачимо жовтий та синій – два основні кольори, які художник застосував, коли писав цю картину. Але Амалія ними не обмежилася. У дизайні інтер’єру вона використовувала і дрібниці, які доповнюють враження від картини, і саму картину. Деталі дизайну, меблі, штори, світильники – все відсилає до прийомів, які задіяв під час створення “Зоряної ночі” нідерландський художник.
Або інша не менш легендарна робота – “Постійність пам’яті” Сальвадора Далі. У дизайні використані характерні для Далі плавні лінії, приглушені тони кольорів. Диван, столик, крісла – все витримано у цьому стилі.
Які інтер’єри можуть поєднуватися з таким підходом
Відповідь це питання складається з одного слова: будь-які. Бреннеман дотримується стилю в кожній деталі, і якщо вона обрала для цього відповідний витвір мистецтва, то замовник може бути впевнений, що в його квартирі – або хоча б окремо взятій кімнаті – в кожному елементі дизайну буде відсилання до цієї роботи.
Прикладом може бути легендарна і загадкова “Мона Ліза” Леонардо да Вінчі. Тут інтер’єр виконаний навіть не так з урахуванням сюжету самої картини, як з посиланням до атмосфери, в якій вона, ймовірно, створювалася. Темні стіни, полиці з книгами вздовж них, напівкругла форма вікна – все це покликане нагадати про умови, в яких, як вважається, працював італійський геній.
Той самий підхід Амалія використала, коли їй замовили оформлення на основі картини Едварда Мунка “Крік”. Кольори, задіяні в “Кріку”, дизайнер не використовує через зайву яскравість – зате підібрала приглушені тони, що ідеально їх відтіняють. Різкий помаранчевий та синій у роботі Мунка поєднуються з бежевим, сірим, неяскравим жовтим. Це дозволило дотриматись якогось балансу і зробити цей інтер’єр унікальним.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
9 найочікуваніших серіалів осені від Amazon, Netflix та HBO
Знято у Ванкувері: найкінематографічніше місто світу
Туманні пейзажі Кріса Генрі, які надихають знову вирушити в дорогу