Людина-павук: Ні шляхи додому дебютував вражаючими 253 мільйонами доларів у Північній Америці, а глобально 587,2 мільйона доларів у світі. Це історично третій результат із відкриття на Північноамериканському ринку (США та Канада спільно).
В ці вихідні Людина-павук закликала глядачів у кінотеатри так, як не було принаймні два роки, і побила рекорди касових зборів.
Людина-павук: Немає шляху додому – не тільки найочікуваніший фільм часів пандемії, але й найочікуваніший з часів Зоряних війн: Скайуокер. Схід – досяг висот у ці вихідні зі збором першого уїк-енду в 253 мільйони доларів США з 4336 екранів, у тому числі 50 мільйонів доларів з нічних прев’ю в четвер, що перевершили навіть найсміливіші очікування. Це найбільший грудневий перший вікенд усіх часів (257,7 млн доларів). Не кажучи вже про те, що він став найкасовішим фільмом 2021 року за один уїк-енд, перевершивши Шан-Чі та Легенду про десять кільця сумів 224,54 мільйона доларів всього за три дні.
За кордоном No Way Home зібрав 334,2 мільйона доларів у 60 країнах, внаслідок чого глобальний улов за вихідні склав приголомшливі для пандемії (та й взагалі!) 587,2 мільйона доларів, що є найвищим показником для Columbia Pictures та третім за величиною за весь час. У Західній Європі, де No Way Home зібрав 113 мільйонів доларів, Великобританія була провідною країною з п’ятиденним збором 41,4 мільйона доларів, що є четвертим за величиною касовим збором за весь час у цій країні.
Латиноамериканський регіон зібрав 79,5 млн. доларів, у тому числі 32,4 млн. доларів у Мексиці, а в Азії зібрали 74 млн. доларів, «на чолі» з Південною Кореєю – де фільм відкрився з 23,7 мільйонами доларів. В Австралії картина зібрала близько 18,7 млн доларів (третє за величиною відкриття за всю історію), у той час як у Східній Європі No Way Home зібрав 26,9 млн доларів, у тому числі 17,4 млн доларів у Росії (п’яте за зборам відкриття за всю історію).
І, звичайно, глобальний запуск фільму є найкращим першим уїк-ендом в історії Sony (раніше Columbia Pictures). Його дебют поза Північною Америкою на суму 334,2 мільйона доларів з майже 39 тисяч екранів на 60 міжнародних ринках є життєво необхідною для сектору театральних показів, що все ще переживає наслідки пандемії Covid-19.
Обнадійливі факти: Західна Європа принесла свої 113 мільйонів доларів, незважаючи на збої у роботі таких кінопрокатних ринків, як Австрія, Данія, Ірландія та Нідерланди через нові обмеження через варіант Omicron Covid-19. Великобританія лідирує в регіоні з п’ятиденним приходом у 41,4 мільйона доларів, за нею слідують Франція (17,8 мільйона доларів), Італія (13 мільйонів доларів), Німеччина (11,4 мільйона доларів) та Іспанія (10,4 мільйона доларів).
Кінотеатри у Східній Європі додали 26,9 мільйона доларів. Насамперед – у 17,4 мільйона доларів у Росії. За ними йдуть досить високі результати в Україні (2,4 мільйона доларів) та Туреччини (1,4 мільйона доларів).
Фільм заробив 79,5 мільйона доларів у Латинській Америці. Найбільшим в історії Мексики був перший вікенд з 32,4 мільйона доларів за 5 днів. Серед інших лідерів у регіоні – Бразилія (17,9 млн доларів), Аргентина (6,8 млн доларів), Перу (4,4 млн доларів), Колумбія (3,7 млн доларів), Еквадор (3,7 млн доларів) та Болівія (1,5 млн доларів). Збір у Центральній Америці в сукупності склав 4,8 мільйона доларів, що є третім за величиною за всю історію кінопрокату в цих країнах.