Документальний фільм про антитерористичну операцію на Донбасі «Добровольці Божої Чоти» розповідає про народ, що повстав, скидає кримінальний уряд і виганяє васалів Російської імперії. Однак колонізатор кидає проти України війська та захоплює частину території на сході і півдні країни. Президент України підписує угоду про перемир’я та лінію розмежування сторін. За цією угодою, міжнародний аеропорт Донецька опинився за лінією. Але патріоти-добровольці не згодні віддавати його ворогові. 242 дні тривала героїчна оборона, аж врешті під прицільним обстрілом танків будівля аеропорту завалилась.
Прем’єра картини відбулася 31 січня 2015 року в Київському кінотеатрі «Кінопанорама» і зібрала майже всіх головних героїв стрічки. Після цього картину показали у багатьох містах України, а згодом презентували її у Польщі, Італії, Новій Зеландії й Австралії.
Героями стрічки стали воїни Добровольчого українського корпусу Дмитро Ярош, «Гатило» (Валерій Чоботарь), «Богема» (Андрій Шараскін — театральний режисер), «Чуб», «Фазан» (Андрій Нагірний) тощо). У картині «Добровольці Божої Чоти» прозвучала музика гурта «Кому Вниз» і Олексія Бика.
У червні 2015 року фільм отримав приз глядацьких симпатій на 13 Міжнародному фестивалі документального кіно у Гданську.
Режисером стрічки «Добровольці Божої Чоти» виступив Леонід Кантер, фільм якого «Міф» було відзначено премію Української кіноакадемії «Золота Дзига». Також цей фільммейкер прославився своїми подорожами до різних океанів із табуретом і як засновник арт-поселення «Хутір Обирок» на Чернігівщині.
«Добровольчий український корпус — батальйон, сформований «Правим сектором», який увібрав у себе всі патріотичні організації. Батальйон, який служить без офіційного статусу (вони не підпорядковані ні МВС, ні Міноборони). Батальйон, який перебуває на самозабезпеченні. Під час шикування вони не «віддають честь», а знімають шапки і тихо, хто як уміє, моляться. У них немає показового крокування. Батальйон, для якого вищою нагородою є потрапити на передову», – сказав Леонід Кантер.