Перфекціонізм: Чому він необхідний у житті

Слово професійному «любителю досконалості» – саме так себе характеризує вчитель Джон Боверс. Він займається підготовкою водіїв в американській логістичній компанії UPS. Джон запевняє: досконалість може не просто призвести до супер результату, але й зберегти життя.

Маленькі недбалості працівників, які роблять свою роботу на 99,9%, а не на 100%, призводять до того, що через медичні помилки лише в США щороку помирає 250 тис. людей.

В моїй роботі також дуже висока ціна помилки. Якщо хтось із водіїв зробить свою роботу на 99% – це може призвести до смертей. Адже щодня 100 людей гинуть  в автомобільних аваріях.

Тому я навчаю своїх водіїв цінностей досконалості

  • Вимагаю, щоб вони ідеально запам’ятали нашу програму безпечного водіння зі 131 слова.
  • Щоденно перевіряю дрес-код.
  • Вимагаю від своїх водіїв пунктуальності.

Якщо ви не можете правильно зробити ці дрібні речі, то ви зазнаєте невдачі, коли візьметеся за щось велике.

Якби виробники кредитних карток у США були ефективними лише на 99,9%, то сьогодні в обігу було б більше мільйона карт, що мають неправильну інформацію на магнітній смузі.

Якби американські лікарі були лише на 99,9% правильними, то щороку 4,4 млн рецептів були б невірними, і кожного дня 11 новонароджених віддавали б не тим батькам.

Намагатись бути досконалим – це стрес. Але говорити, що пошук досконалості є надто стресовим, це все одно, що говорити, наче фізичні вправи є занадто виснажливими. В обох випадках, якщо ви хочете отримати результати – ви повинні стерпіти біль. Отже казати, що прагнення до досконалості є надто стресуючим – це просто виправдання лінивості.

І наостанок кілька прикладів роботи, виконаної на 99,9%

  • Програміст зробив малесеньку помилку в суперкоді Amazon, яка уповільнила роботу сайту компанії на чотири години. За цей час вона втратила $160 млн.
  • Співробітник фармацевтичної компанії New England Compound неналежно очистив лабораторію. В результаті 76 людей загинуло і ще більше 700 заразилися менінгітом.
  • Літак вартістю $1,4 млрд з сотнею людей на борту розбився, тому що хтось забув перевірити датчик.

ЧИТАТИ ЩЕ

ТОП-20 найщасливіших країн світу

Щастя може визначатися по-різному в залежності від культури, країни та індивідуальних уподобань. Але деякі держави виділяються завдяки високому рівню благополуччя своїх мешканців. Навіть у північних...

Тривалість життя по країнах: де живуть довше

За останні 20 років з 2000 до 2020 року показник середньої тривалості життя збільшився приблизно на 6,6 років і тепер становить 73,4 роки. 2020 року...

Красуня Джулія Робертс: секрети привабливості актриси

Практично чверть століття популярна актриса Джулія Робертс входить до групи найкрасивіших жінок світу. І не потрібно робити поправку на вік: чарівна красуня, як і раніше,...

Як сервувати стіл: корисні поради

Корисні поради, як зробити святковий стіл не тільки смачним і поживним, але й стильним, а також додати йому новорічної символічності. Сервування Дотримуйтеся єдиної стилістики. Кольори скатертини, посуду,...