У мережі з’явився трейлер нового фільму французького провокатора Гаспара Ное «Клімакс», який днями був показаний у «Двотижневику режисерів» 71-го Каннського кінофестивалю.
Сюжет картини розгортається в 1990-і роки. Група танцюристів збирається на репетицію, влаштовує вечірку і якось так випадково накачується наркотиками. Подальший тріп занурює героїв у владу психозів, неврозів і жахливої музики 90-х.
Критики високо оцінили нову роботу Ное, який три роки тому шокував глядачів своєю стрічкою «Любов». Добру частину хронометражу останньої становили сексуальні сцени, через що в окремих країнах фільм не випустили в прокат. Рецензенти «Клімаксу» відзначають, що ця стрічка є «зануренням у пекло» і «психоделічним танцем».
Наприклад, The Guardian поставило «клімакс» чотири бали з п’яти. А Variety зазначає, що ця картина – дуже алегорична і перевертає світ догори дригом, тож глядачеві лишається з відвислою щелепою стежити за божевіллям, що розгортається на екрані.
У фільмі звучить танцювальна музика Daft Punk і Aphex Twin. А головні ролі тут виконали Софія Бутелла, Роман Гуллермік, Сухейль Якуб, Кідді Смайл, Клод Гажа Маулль, Жизель Палмер, Тейлор Касл і інші.
Робоча назва картини – «Душа» (Psyché), а остаточний варіант можна перевести, як «Оргазм».