Слово «site» у пошуковому рядку дозволить шукати інформацію на конкретному сайті. Наприклад, запит «кращі серіали site: https://www.cutinsight.com/» видасть інформацію про кращі серіали саме на нашому сайті. А якщо написати в пошукачі просто саме по собі слово «кращі серіали», то ви отримаєте безліч результатів із усієї світової мережі.
Якщо ви вишукаєте не традиційну сторінку в Інтернеті, а саме файл pdf, то треба дописати у пошуковому рядку уточнення «mime: pdf». Наприклад: Кращі фільми mime: pdf.
Якщо ви вбиваєте в пошукову систему фразу в лапках, то пошук буде відслідковувати цю конкретну фразу повністю, де слова стоятимуть саме в цій послідовності. Наприклад, вбивши в Google фразу «Беатрис в тот момент, когда с помощью специальных тестов ее определяют» саме в лапках — ви натрапите на нашу добірку фільмів «Лучшие романтические фильмы для подростков». А якщо написати ту саму фразу без лапок — пошук видасть вам у першу чергу інші статті, де ця фраза зустрічається лише частинами.
У разі, якщо вам необхідно знайти цитату, а згадати її цілком не вдається, то візьміть усю цитату в лапки і замість забутого слова поставте *. Приклад: «ноутбук потрапив у воду*».
Google можна використовувати не тільки, як пошукач, але і як калькулятор. Напишіть у пошуковому рядку будь-яке рівняння навіть із курсу вищої математики і отримаєте відповідь.